Pár úvodních slov o nás

 

Naše společnost vznikla v roce 1997 v návaznosti na 3 leté období aktivity kolem zvukařské techniky, pořádání diskoték a zábav, ozvučení společenských a kulturních akcí.

Hlavní náplní činnosti je zajištění ozvučení pořádaných akcí, moderátorská a DJ činnost, technické zajištění zázemí akcí, poradenství v oblasti programové náplně.


Historie

 V roce 1992 jsem se náhodou dostal do technického zákulisí pořádání různých společenských a sportovních akcí. Situace byla v té době velmi složitá, nicméně mě tohle dění přímo nadchlo a vznikl tak první krůček ke stavbě první zvukové aparatury. Dnes už se jen usmívám nad samými začátky, ať už jde o technické vybavení, nebo přehrávání klasických audio kazet. Postupem doby se velmi rozšířila prodejní síť CD nosičů a situace se změnila na éru klasických CD přehrávačů. Ve stejné době vznikl bům bezdrátových technologií a i v oboru ozvučení prorazily bezdrátové přenosy zvuku. Neustále ale setrvávala doba tzv. repasovaných reproduktorů, zesilovačů vyráběných na zakázku podomácku, o slušné mixážní technice si mohl člověk nechat jen zdát. V současné době kdy nastoupily CD přehrávače s výbavou cdtext, proměnnou rychlostí přehrávání, okamžitým startem, možností spustit skladbu přímo z mixážního pultu, nástupu výpočetní techniky, je situace zcela jiná a možnosti nabízených služeb téměř neomezené.